Keresés

Részletes keresés

Pretorious Creative Commons License 2017.01.16 0 0 1576

Hát igen, de már az előző ANK-t is ez jellemezte, valamiért az európai foci legrosszabb dolgait viszik magukkal oda.
Pedig milyen klasszikusokat nyomtak régen, máig emlékszem erre a bronzmeccsre, ez volt a Kongói DK "isztambulja", a 85.percben még 1-3 volt, aztán 1-4, aztán a vége 4-4, majd büntetőkkel nyertek :-D

Előzmény: Törölt nick (1575)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.16 0 0 1575

Nagy nulla ez az ANK. Alig vannak golok semmi kockaztatas. Igaz Copa es EB is nagyon keves golt hozott. A VB n ott termeltek.

Előzmény: Pretorious (1574)
Pretorious Creative Commons License 2017.01.16 0 0 1574

Mocskosul egy szar meccs lehetett a nullnullás Togo-Elefáncsontpart, meg ez a jelenlegi meccs sem néz ki nagy durranásnak.
Na de a holnap esti Egyiptom-Mali nem hangzik rosszul, a csütörtöki Algéria-Tunézia meg igazi arab presztizs-derby lesz :-D

Marsama Creative Commons License 2017.01.15 0 0 1573

Mahrez egyenlít, és ezzel duplázik. :2.

Marsama Creative Commons License 2017.01.15 0 0 1572

1:2 a félidő.

Marsama Creative Commons License 2017.01.15 0 0 1571

Slimani gólpasszából Mahrez lőtte a gólt, szóval van skúló Algériában bőven. De 1:0-ról fordított Zimbabwe. Világok harca ez: arabok vs. négerek. :D

Marsama Creative Commons License 2017.01.15 0 0 1570

28 perc alatt Algéria-Zimbabwe 1:2, de már a 43. percben járunk.

Pretorious Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1569

Hű, azért itt a végén a kapus szépen szerelte a kameruni ziccert, bár pár centi híján óriási piros lap is lehetett volna. Nem rossz meccs ez.

Pretorious Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1568

Igen, azt meg kell adni hogy azért egész jól helyezte.

Ide is bemásolom a sportmédiába írt hsz-t a kódolatlan műholdas adókról amelyek az összes meccset adják:

- Tv Togo, francia nyelvű adás, Hotbird műhold, 13°E,
- Tv Congo, francia, Eutelsat, 9°E, (Innen jönnek az MTVA szabadon fogható adói is, én ezen nézem.)
- ORTB Benin, 5°W, (Ezt a műholdat elvileg látják a Telekomos előfizetők Amos műholdra állított antennái is.)

SD minőség mind, szóval egy 50 colos tévén annyira azért nem lesz szép a kép.

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1565

Vezet Kamerun! 35. perc, Moukandjo a gólszerző.

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1564

8-tól Burkina Faso-Kamerun.

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1563

1:1 a vége. Szokásos döntetlen, mint két éve, csakhogy Gabon volt magasan az esélyes, 4.33-as szorzó volt a döntetlenre.

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1562

GÓL! A 91. percben egyenlít Bissau-Guinea Soares révén. Ez ám a dráma!

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1561

Dehogy is, hiszen ez a nyitómeccs! Ráadásul nekem ez a 2. ANK-m, úgyhogy még csak zöldfülű rajongó vagyok. Togónak szurkolok. Te kinek?

Előzmény: bendeguz90 (1560)
bendeguz90 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1560

Nem unod még?

Előzmény: Marsama (1558)
Marsama Creative Commons License 2017.01.14 0 0 1559

A 71. percben járunk, 1:0 Gabonnak Bissau-Guinea ellen.

Marsama Creative Commons License 2017.01.14 -1 0 1558

Megkezdődött a 31. Afrikai Nemzetek Kupája!

Authentik1 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 1557

Azért hihetetlen h mennyire nem mernek semmit kockáztatni az Afrika-kupa döntőkőn. Minden helyzet ajándék, és ez már vagy 20 éve igy van.

Elefántcsontpartról azért lekerült az átok, a kilencvenes évek Nigériája utáni legerősebb afrikai csapat csak összehozott egy győzelmet két tizenegyesekkel elveszitett döntő után. A három már tényleg durva lett volna.

Drogbának ezt már nem volt türelme megvárni, nemúgy mint a BL-győzelmet. :) Azt is hogy hozta össze a Chelseavel te jóisten. Véletlenül se akkor, amikor megérdemelték volna 2008-ban vagy 2010-ben. Akkor kárpótolta őket a sors a sok balszerencséért, mint most az elefántokat. Pedig semmi nem érdemeltek a mai meccs alapján. Pláne ezzel a hányinger Barry szinészkedéssel.

Az elmúlt tiz év másik legerősebb afrikai csapatán Ghánán maradt rajta az átok. 2010-es vb-kiesés Uruguay ellen, ahol nem sikerült történelmet csinálniuk, első afrikai csapatként elődöntőbe jutni. 92-es 12 körös döntőbeli tizenegyespárbaj vereség, most meg egy 11 körös.

Amúgy azért ilyen hosszúak ezek a párbajok, mert nagyon rosszak a kapusaik. Vki kaput talál az gól. :)

Ez a ghánai kapus különösen reménytelen volt.

Abedi Pelé után most már a fiainak is van ezüstjük. Már nem is egy, ha jól tudom. De ők is meg fogják nyerni előbb vagy utóbb sztem. Elefántcsontpartiak kiöregednek, maradnak ők az algériaiakkal.

Pretorious Creative Commons License 2015.02.08 0 0 1556

Na végre... És milyen qrva jól lőtte a győztes tizit, miután még fetrengett egy utolsót.
Na Elefántok, irány haza (Európa), vár a munka vár, elég a bohóckodásból! :)

Előzmény: bendeguz90 (1555)
bendeguz90 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 1555

Az elefántcsontparti kapus viszont belövi és ezzel ők nyerik meg a tornát.

Pretorious Creative Commons License 2015.02.08 0 0 1552

:)) Vagy a 90.perc utána kellene rúgni a tiziket és utána a +30perc hosszabbítás hogy ezalatt legalább az egyik igyekezzen gólt lőni.

Előzmény: bendeguz90 (1549)