a másik hivatalos topikban időben lelet tippelve
Kitty357 tippjei:
Kezdés 2024.01.14-én 01:00-kor lesz
ATP Ausztrália Melbourne (Grand Slam)
Ausztrál
Ausztrtál Open
(Tippelési határ idő éjszaka 01:00
Itten 00:00 van ottani idő 10:00 van. (+10))
Egyes Férfi 1.forduló
(1) Novak Djokovic (SRB) vs. (Q) Dino Prizmic (CRO) 1
Alexei Popyrin (AUS) vs. (WC) Marc Polmans (AUS) 1
Yannik Hanfmann (GER) vs. Gael Monfils (FRA) 2
Andy Murray (GBR) vs. (30) Tomás Martín Etcheverry (ARG) 1
(20) Adrian Mannarino (FRA) vs. Stan Wawrinka (SUI) 1
Alexander Shevchenko (RUS) vs. Jaume Munar (ESP) 2
Christopher O'Connell (AUS) vs. Cristian Garín (CHI) 1
Roberto Bautista Agut (ESP) vs. (16) Ben Shelton (USA) 2
(12) Taylor Fritz (USA) vs. Fanundo Díaz Acosta (ARG) 1
Roberto Carballés Baena (ESP) vs. (LL) Hugo Gaston (FRA) 1
Marozsán Fábián (HUN) vs. (PR) Marin Cilic (CRO) 2
(Q) Dane Sweeny (AUS) vs. (22) Francisco Cerúndolo (ARG) 2
(25) Lorezno Musetti (ITA) vs. Benjamin Bonzi (FRA) 1
(WC) James Duckworth (AUS) vs. Luca Van Assche (FRA) 1
Aleksandar Vukic (AUS) vs. Jordan Thompson (AUS) 2
Matteo Berrettini (ITA) vs. (7) Stefanos Tsitsipas (GRE) 2
(4) Jannik Sinner (ITA) vs. Botic Van De Zandschulp (NED) 1
(Q) Jesper De Jong (NED) vs. Pedro Cachin (ARG) 2
Daniel Elahi Galán (COL) vs. (WC) Jason Kubler (AUS) 1
Jeffrey John Wolf (USA) vs. (26) Sebastiá Báez (ARG) 2
(17) Frances Tiafoe (USA) vs. Borna Coric (CRO) 1
Tomás Machác (CZE) vs. (LL) Shintaro Mochizuki (JPN) 1
Alejandro Tabilo (CHI) vs. (Q) Aleksander Kovacevic (USA) 1
Daniel Altmaier (GER) vs. (15) Karen Khachanov (RUS) 2
(10) Alex De Minaur (AUS) vs. (PR) Milos Raonic (CAN) 1
Matteo Amaldi (ITA) vs. (WC) Adam Walton (AUS) 1
Pavel Kotov (RUS) vs. Arthur Rinderknech (FRA) 2
(Q) Flavio Cobolli (ITA) vs. (18) Nicolás Jarry (CHI) 2
(29) Sebastián Korda (USA) vs. (Q) Vít Kopriva (CZE) 1
Quentin Halys (FRA) vs. (Q) Lloyd Harris (RSA) 1
Christopher Eubanks (USA) vs. Taro Daniel (JPN) 2
Thiago Seyboth Wild (BRA) vs. (5) Andrey Rublev (RUS) 2
(8) Holger Rune (DEN) vs. Yoshihito Nishioka (JPN) 1
Laslo Djere (SRB) vs. (WC) Arthur Cazaux (FRA) 1
Arthur Fils (FRA) vs. (PR) Jirí Vesely (CZE) 2
Roman Safiullin (RUS) vs. (28) Tallon Griekspoor (NED) 2
(21) Ugo Humbert (FRA) vs. (Q) David Goffin (BEL) 1
Zhizhen Zhang (CHN) vs. Federico Coria (ARG) 2
(PR) Denis Shapovalov (CAN) vs. (Q) Jakub Mansík (CZE) 1
(Q) Omar Jasika (AUS) vs. (9) Hubert Hurkacz (POL) 2
(13) Grigor Dimitrov (BUL) vs. Fucsovics Márton (HUN) 1
Sebastian Ofner (AUT) vs. Thanasi Kokkinakis (AUS) 2
Maximilian Marterer (GER) vs. Nuno Borges (POR) 1
Constant Lestienne (FRA) vs. (23) Alejandro Davidovich Fokina (ESP) 2
(27) Félix Auger-Aliassime (CAN) vs. Dominic Thiem (AUT) 1
Alexandre Müller (FRA) vs. (Q) Hugo Grenier (FRA) 1
(WC) Patrick Kypson (USA) vs. Emil Ruusuvuori (FIN) 2
(Q) Térence Almane (FRA) vs. (3) Daniil Medvedev (RUS) 2
(6) Alexander Zverev (GER) vs. Dominik Koepfer (GER) 1
(PR) Soon-Woo Kwon (KOR) vs. (Q) Lukás Klein (SVK) 1
(WC) James McCabe (AUS) vs. Alex Michelsen (USA) 2
Bernabé Zapata Miralles (ESP) vs. (32) Jirí Lehecka (CZE) 2
(19) Cameron Norrie (GBR) vs. Juan Pablo Varillas (PER) 1
Dusan Lajovic (SRB) vs. (Q) Giulio Zeppieri (ITA) 1
Max Purcell (AUS) vs. (Q) Valkusz Máté (HUN) 2
Albert Ramos Vinolas (ESP) vs. (11) Casper Ruud (NOR) 2
(14) Tommy Paul (USA) vs. Grégorie Barrére (FRA) 1
Marcos Giron (USA) vs. Jack Draper (GBR) 2
Miomir Kecmanovic (SRB) vs. Yosuke Watanuki (JPN) 1
Rinky Hijikata (AUS) vs. (24) Jan-Lenard Struff (GER) 2
(31) Alexander Bublik (KAZ) vs. (Q) Sumit Nagal (IND) 1
Mackenzie McDonald (USA) vs. (WC) Juncheng Shang (CHN) 1
Dan Evans (GBR) vs. Lorenzo Sonego (ITA) 2
Richard Gasquet (FRA) vs. (2) Carlos Alcaraz (ESP) 2
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
a másik hivatalos topikban időben lelet tippelve
Kitty357 tippjei:
Kezdés 2024.01.14-én 01:00-kor lesz
WTA Ausztrália Melbourne (Grand Slam)
Ausztrál
Ausztrtál Open
(Tippelési határ idő éjszaka 01:00
Itten 00:00 van ottani idő 10:00 van. (+10))
Egyes Női 1.forduló
(1) Iga Swiatek (POL) vs. Sofia Kenin (USA) 1
Danielle Collins (USA) vs. (PR) Angelique Kerber (GER) 2
(Q) Fiona Ferro (FRA) vs. (WC) McCartney Kessler (USA) 1
Linda Nosková (CZE) vs. (31) Marie Bouzková (CZE) 2
(19) Elina Svitolina (UKR) vs. (WC) Taylah Preston (AUS) 1
Kayla Day (USA) vs. Viktoriya Tomova (BUL) 2
Jaqueline Cristian (ROU) vs. Katerina Siniaková (CZE) 2
Viktorija Golubic (SIU) vs. (15) Veronika Kudermova (RUS) 2
(11) Jelena Ostapenko (LAT) vs. (WC) Kimberly Birrell (AUS) 1
Petra Martic (CRO) vs. (PR) Ajla Tomljanovic (AUS) 1
Greet Minnen (BEL) vs. Clara Tauson (DEN) 2
Camila Giorgi (ITA) vs. (18) Victoria Azarenka (BLR) 2
(27) Emma Navarro (USA) vs. Wang Xiyu (CHN) 1
Elisabetta Cocciaretto (ITA) vs. (Q) Lulu Sun (SUI) 1
Yania Wickmayer (BEL) vs. Varvara Gracheva (FRA) 1
(Q) Dayana Yastremska (UKR) vs. (7) Markéta Vondousová (CZE) 2
(3) Elena Rybakina (KAZ) vs. Karolína Plísková (CZE) 1
Cristina Bucsa (ESP) vs. Anna Blinkova (RUS) 1
Tatjana Maria (GER) vs. Camila Osorio (COL) 1
Diana Shnadier (RUS) vs. (26) Jasmine Paolini (ITA) 2
(24) Anhelina Kalinina (UKR) vs. Arantxa Rus (NED) 1
Anna Kalinskaya (RUS) vs. (Q) Katie Volynets (USA) 1
Sloane Stephens (USA) vs. (WC) Olivia Gadecki (AUS) 1
Peyton Stearns (USA) vs. (14) Daria Kasatkina (RUS) 2
(12) Qinwen Zheng (CHN) vs. Ashlyn Krueger (USA) 1
Katie Boulter (GBR) vs. Yue Yuan (CHN) 1
(PR) Emma Raducanu (GBR) vs. (PR) Shelby Rogers (USA) 1
Yafan Wang (CHN) vs. (22) Sorana Círstea (ROU) 2
(29) Lin Zhu (CHN) vs. Océane Dodin (FRA) 1
(Q) Renata Zarazúa (MEX) vs. Martina Trevisan (ITA) 2
(PR) Aleksandra Krunic (SRB) vs. Clara Burel (FRA) 2
(Q) Rebecca Marino (CAN) vs. (5) Jessica Pegula (USA) 2
(8) Maria Sakkari (GRE) vs. Nao Hibino (JPN) 1
Zhuoxuan Bai (CHN) vs. Elina Avanesyan (RUS) 2
Marta Kostyuk (UKR) vs. Claire Liu (USA) 1
Mayar Sherif (EGY) vs. (25) Elise Mertens (BEL) 2
(20) Magda Linette (POL) vs. (WC) Caroline Wozniacki (DEN) 2
(WC) Alizé Cornet (FRA) vs. (Q) Maria Timofeeva (RUS) 1
Sara Sorribes Tormo (ESP) vs. (Q) Alina Komeeva (RUS) 1
Linda Fruhvirtová (CZE) vs. (10) Beatriz Haddad Maia (BRA) 2
(16) Caroline Garcia (FRA) vs. (PR) Naomi Osaka (JPN) 2
Magdalena Frech (POL) vs. (WC) Daria Saville (AUS) 1
Yulia Putinseva (KAZ) vs. (Q) Anastasia Zakharova (RUS) 1
Kaja Juvan (SLO) vs. (23) Anastasia Potapova (RUS) 2
(32) Leylah Fernandez (CAN) vs. (Q) Sára Bejlek (CZE) 1
Alycia Parks (USA) vs. (Q) Daria Snigur (UKR) 1
Caroline Dolehide (USA) vs. (Q) Léolia Jeanjean (FRA) 1
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) vs. (4) Coco Gauff (USA) 2
(6) Ons Jabeur (TUN) vs. (Q) Yulia Starodubtseva (UKR) 1
Mirra Andreeva (RUS) vs. Bernarda Pera (USA) 2
Kamila Rakhimova (RUS) vs. Emina Bektas (USA) 1
Diane Parry (FRA) vs. (30) Wang Xinyu (CHN) 2
(17) Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Laura Siegemund (GER) 1
(Q) Storm Hunter (AUS) vs. Sara Errani (ITA) 2
Tamara Korpatsch (GER) vs. Jodie Burrage (GBR) 1
(WC) Mai Hontama (JPN) vs. (9) Barbora Krejciková (CZE) 2
(13) Liudmila Samsonova (RUS) vs. (PR) Amanda Anisimova (USA) 1
Nadia Podoroska (ARG) vs. Tamara Zidansek (SLO) 1
Taylor Townsend (USA) vs. Paula Badosa (ESP) 2
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. (21) Donna Vekic (CRO) 2
(28) Lesia Tsurenko (UKR) vs. Lucia Bronzetti (ITA) 1
Rebeka Masarova (ESP) vs. Aliaksandra Sasnovic (BLR) 2
Ana Bogdan (ROU) vs. (Q) Brenda Fruhvirtová (CZE) 1
(Q) Ella Seidel (GER) vs. (2) Aryna Sabalenka (BLR) 2