NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.13 0 0 360

A jövő parkolója:)

NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.13 0 0 359
NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.13 0 0 358

A többségnek tetszenek a versenyek, ahogy olvastam, sőt volt ott 1-2 előremutató meglátás is:)

Fikázni meg lehet a Formula E-t is, hiszen semmi sem tökéletes...a visító targoncahangtól pl. nekem is feláll a szőr a hátamon, de a versenyek legalább jók.

Előzmény: Generic Jingle (357)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.13 0 0 357

A zeffegy topik nagyon okos arcai megkezdték az E sorozat fikázását. Kacag a májam, ha a zeffegy mai állapotát nézem...

Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 356

Amilyen peches, még ott is mindig elesne az elsőségtől valamilyen rajta kívül álló ok miatt.

Előzmény: F1mre (353)
F1mre Creative Commons License 2015.01.11 0 0 355

:D

Előzmény: NewmanHaas (354)
NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.11 0 0 354

Várjál, idén egyesülnek a holland FA1 (vagy misz*r) sorozattal így már lesz vagy 16 autó a pályán és nem lesz olyan könnyű dolga Heidfeldnek sem!:P

F1mre Creative Commons License 2015.01.11 0 0 353

Fizessen be egy futamra az Auto GP-be biztosan meglesz az OW győzelme.

Előzmény: Generic Jingle (352)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 352

Érthető, 1999 nyara óta nem nyert versenyt ápn vílben, és most egy drájvtrú miatt bukja a nagy lehetőséget, múltkor meg Prost bébi miatt.

Előzmény: Törölt nick (351)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.11 0 0 351

Nick Heidfeld @NickHeidfeld  ˇ  16 ó 16 órával ezelőtt

Uuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhh

QuickNick nem boldog. :DD

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.11 0 0 350

Nagyszerű káoszverseny volt, és még csak eső sem kellett hozzá. :))

Előzmény: NewmanHaas (324)
NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.11 0 0 349

Korábban 10 versenyt terveztek az első idényre, ebből lett aztán 9...és az a hiányzó egy verseny lehetett volna valamikor február közepén.

Előzmény: F1mre (348)
F1mre Creative Commons License 2015.01.11 0 0 348

Lehetne márciusig egy futam Afrikában és egy Ausztráliában/Új-Zélandon.

Előzmény: F1mre (345)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 347

Most már inkább csak a "vagy mi" maradt meg nekem belőle.

Előzmény: NewmanHaas (344)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 346

Vége az első szemeszternek, jön a vizsgaidőszak. :-)

F1mre Creative Commons License 2015.01.11 0 0 345

Ez elég jó volt. Eddig az első futamot és ezt láttam. Azt nem értem, miért van most 2 hónap szünet? Nincs semmilyen autóverseny, ilyenkor kéne sűríteni a naptárat...

NewmanHaas Creative Commons License 2015.01.11 0 0 344

Agyon én sem törtem magam az utóbbi időben, de azért csak követi a F1-et, a formulaautós versenyzést kedvelő ember...mégiscsak ez volna a csúcs vagy mi!:)

Előzmény: Generic Jingle (341)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 343

Korrigálok: Abt is négyszer szerepel helyezettként, ebből kettő pontszerző, egy nullapontos, és egy futam végi kiesés, ami miatt azon a futamon is helyezetként értékelték.

Előzmény: Generic Jingle (342)
Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 342

Most nézem, hogy Servia a legjobb, aki mind a négy futamon pontszerző helyen ért célba, a másik két legjobb pedig Algersuari és d'Amborsio, akik három-három pontszerzés mellett egy-egy nullapontos célbaérést produkáltak. Prostot is ilyennek jegyzik, bár neki volt egy futam végi kiesése, ami miatt azon a futamon helyezettnek értékelték. A többi négyfutamosnak van legaláb egy kiesése, a mezőny maradéka pedig nem indult el minden futamon.

Generic Jingle Creative Commons License 2015.01.11 0 0 341

Nagyon jó futam volt, le is szokok a zeffegyről, persze már nem nagy dolog, amúgy is csak háttérműsorként néztem az utóbbi időkben.

Előzmény: NewmanHaas (340)