Remélem,az átok hatni fog a vébén is!

Szvsz Foe lehet a VB felfedezettje!

Előzmény: extasee (426)
mondial Creative Commons License 2002.02.08 0 0 430
Azt talán mégsem kellett volna mondania, hogy örül a kiesésüknek, mert ez eléggé megkérdőjelezi a pártatlanságát(ezt még a negyeddöntők alatt mondta)
Előzmény: Ciani (428)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.08 0 0 429
Biza'!
Ott lesz Pippo,teljes életnegyságban! Meg a Smirray.

Meg dogmatikája.

Megkaptam a mélt,válaszoltam is. Ugorjunk fejest az ágyba!

Arra,hogy kis-Knézy megin' állat volt.

Nem elég,hogy szar riporter,még folyton véleményt is mond.
Forza Vitár papa! Legalább muris az öreg!

extasee Creative Commons License 2002.02.08 0 0 426
Na erre varrjatok gombot!
Ez tiszta Afrika! ;)))))

A kapusedző mágiája döntőt hozott Kamerunnak
2002 feb. 07 21:49 - Forrás: sportforum.hu - (Munkatársunktól)

Már az sem volt mindennapos eset, ahogy a Szuper Sasok elszálltak az afrikai kontinesbajnokságról. Az esélyes Nigéria focicsapata csaknem végig emberelőnyben játszott, a rájátszásban büntetőt hibázott - s kiesett. Aztán jött a kameruni másodedző, ki az elődöntő előtti percekben "megátkozta" a házigazda Mali kapuját, magára vonva a helyi szurkolók, s a rendőrök haragját ...

Thomas Nkono, a kameruni labdarúgó-válogatott kapusedzője, ki korábban két világbajnokságon szerepelt a Zöldek hálóőreként, csapatnyi rendőrrel verekedett össze a mérkőzés előtt. Az egykori kiváló kapust azzal vádolták meg, a bemelegítés során megátkozta a kapukat, hogy a hazaiak ne tudjanak gólt szerezni.
Nos, lehet valami abban a mágiában...

Kamerun-Mali 3-0 (2-0)
Afrika Kupa, elődöntő
Bamako (Mali), 50 ezer néző, játékvezető: Lim Kee Chong (Mauricius).

Kamerun: 1-Alioum; 2-Tchato, 3-Wome, 4-Song, 5-Kalla, 8-Geremi, 12-Lauren, 17-Foe, 20-Olembe (21-Ngom, 89.), 9-Eto'o (18-Djemba, 92.), 11-Ndiefi (19-Suffo, 81.).
Mali: 1-M. Sidibe; 2-Diakite, 4-A. Coulibaly, 5-F. Diawara 15-B. Diarra (3-S. Diawara, 46), 11-D. Sidibe (18-Dissa, 74.), 12-Keita, 8-Toure, 10-S. Coulibaly, 6-M. Diarra, 9-Bagayoko.

39. perc: Ndiefi volt az előkészítő, remek jobb oldali sorozata végén az alapvonal közeléből visszagurított, s a jókor érkező Olembe hat méterről rúgta a hazaiak kapujába a címvédő Kamerun első gólját. 1-0.

45. perc: Olembe-Ndiefi-Olembe kényszerítőzés végén a mozkékony kameruni megszerezte saját és csapata második gólját. 2-0.

Szünet után Mali birtokolja többet a labdát, Kamerun viszont ritka akcióival mindig veszélyes - előbb Eto'o, majd Lauren lövését menti a kapufa.

83. perc: a kitámadó hazai csapat gólt kap - egy hosszú indításból Foe növeli a címvédő előnyét. 3-0.

*

Az elődöntők másik meccsén Szenegál hosszabbításos csatában, 9 sárga lappal és 3 kiállítással tarkított összecsapáson, a találkozó nagy részében emberhátrányban játszva 2-1-re verte a hajrában büntetőt hibázó Nigériát, s így bejutott az afrikai labdarúgó kontinensbajnokság fináléjába.

A 3. helyért: Mali-Nigéria, szombat 17 óra
A döntő: Kamerun-Szenegál, vasárnap, 17 óra

Professzor úr Creative Commons License 2002.02.08 0 0 425
Elment.
Előzmény: ChrisClay (423)
Professzor úr Creative Commons License 2002.02.08 0 0 424
Milyen buli lesz ez,hogy Pippo is megjelenik?

"Dél-Afrika nekem sem a kedvencem,de más,ha én jelentem ezt ki,és más,ha egy elvileg "elfogulatlan" riporter."

Nem értem,mire célzol.

Előzmény: ChrisClay (422)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.08 0 0 423
Azt még megvárom...de lehet,hogy már csak "bőrön át" fogom megvizsgálni...
Előzmény: Professzor úr (421)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.08 0 0 422
Egyébként ott lesz Smirray is,meg Pippo, de ők nem Szenegálnak drukkolnak...-(

Dél-Afrika nekem sem a kedvencem,de más,ha én jelentem ezt ki,és más,ha egy elvileg "elfogulatlan" riporter!

mondial Creative Commons License 2002.02.08 0 0 419
Állítólag a döntőn is kérdéses a játéka, de ismerve a futballviszonyokat biztos játszani fog, már csak a gólkirályság miatt is.

Már hangoztatom egy pár hónapja, hogy Szenegál meglepetést okozhat a nyitómérkőzésen és mindig a 90-es VB első meccsét hozom fel példaként. Kamerun szvsz esélyes a 8 közé jutásra.

Előzmény: ChrisClay (414)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!