Darth Bald Creative Commons License 2008.04.23 0 0 9
Meg láthattam végre"oválon" esős versenyt:D
Előzmény: Jelian (8)
Jelian Creative Commons License 2008.04.23 0 0 8
Düsseldorfban csak az év eleji bemutatósdi szokott lenni, volt is ott idén 200000 ember, már ha lehet hinni az adatoknak. Nem tudom van-e ott említésre méltó pálya.

A BTCC-ben ez a Mat Jackson srác nagy kedvencem lett, figyelni fogom. Privát versenyzőként a gyári Vauxhallok ellen, ráadásul konkrátan Giovanardi ellen ilyen pofátlanul jó teljesítményt nyújtani...nem semmi. Ha nem ütközik a 3. futamon Turkingtonnal ő vezeti a bajnokságot.
Előzmény: Darth Bald (7)
Darth Bald Creative Commons License 2008.04.23 0 0 7
Igen a BTCC-t látttam, még mindig az nálam a top:)

DTM-ben nemtudom hol láttam, de a versenynaptárban mintha lett volna Düsseldorf. Álmodtam, rosszul láttam vagy mi?
Előzmény: Jelian (6)
Jelian Creative Commons License 2008.04.23 0 0 6
Este ment egy Highlights a Motorson, jó kis pályának tűnt, bár a versenyt nem láttam összeségében.

Én inkább DTM-et akartam nézni, bár a színvonal nem sokat javult tavaly óta. A WTCC sem volt sokkal jobb Mexikóban. De a BTCC mindkét futama Isten volt eddig. Azokat meg tudtad nézni?
Előzmény: Darth Bald (5)
Darth Bald Creative Commons License 2008.04.23 0 0 5
A V8 hamiltoni futamait nézem msotanság, teszik az a pálya:D
Előzmény: Jelian (4)
Jelian Creative Commons License 2008.04.23 0 0 4
Valami jó kis Túraautós futamot néztél mostanság?
Jelian Creative Commons License 2008.04.23 0 0 3
Szívemből szóltál! Üdv újra, ill. új törzshelyünkön a Túraautó megatopikban!
Údv a túraautó megatopicban!

Mint a topik ismertetőjében is feltüntettem, itt nem egyetlen túraautós szériáról mehet a társalgás, hanem amelyikről van kedvünk társalogni. Hogy néhány nagyobb szériát említsek ezek közül a történelmi hűség kedvéért: BTCC, DTM, WTCC, V8 Supercars. De ha ismered az STCC-t, DTC, SCCA, stb sorozatokat, akkor pláne itt a helyed!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!