Előzmény: Pac (759828)
Pac Creative Commons License 2 napja 0 0 759828

Tegyük hozzá, hogy még egy másik edzővel.

A WHU-val a csoportban szűken oda-vissza verték egymást, de pl. a Freiburg ellen belehajoltak egy sima ötösbe.

Jó csapat a görögöké, de az világos, hogy manapság bármelyik nem topligás csapatnak már az elődöntő is bravúr, mindkét kisebb kupában.

Az elmúlt 10 idényben az EL-ben volt egy ukrán, egy skót és egy holland döntős, illetve kétszer a Sahtar és egyszer a Salzburg eljutott a 4 közé.

A KL még fiatal sorozat, három idény alatt volt egy holland finalista, belga, svájci, holland elődöntős és most egy görög győztes.

Előzmény: Détáridöme (759825)
Ez666 Creative Commons License 2 napja -1 0 759827

És a görög bajnokságban is csak 3. lett az Olympiakos pfff

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 759826

Bezzeg a Dinamo Zagreb nemcsak a bajnokságot, hanem a kupát is megnyerte...

Előzmény: Redhot100 (759815)
Détáridöme Creative Commons License 2 napja 0 0 759825

tegyük hozzá az EL csoportban 3. lett az Olympaikos (idén már nem lesz ilyen "átesés")

EL szint már még nehezebb, azért jó lenne oda bejutni, meg lenne a tavasz/tél:)  8 fordulóval

Előzmény: Lorinc_d (759823)
Pac Creative Commons License 2 napja 0 0 759824

Megnéztem a PL negyedik Villa elleni két meccsük adatlapjait, (kettős győzelem, 6-2 -es összesítés...) és az angolok az alapemberekkel játszottak a görögök ellen mindkét alkalommal.

Idehaza okosan tartották az eredményt, nem nagyon engedtek nekünk helyzeteket, ők se brillíroztak, de nem is nekik kellett az eredmény után futni.

Előzmény: Redhot100 (759818)
Lorinc_d Creative Commons License 2 napja -1 2 759823

Realisan nezve nem voltunk pariban az Olympiakossal egyik meccsen sem, a Fiorentinaval a kinti meccs elso felidejeben igen de amikor kezdett meleg lenni nekik a talaj megnyomtak es ez meg is latszott a jatekon. Budapestre az olaszok meg 1 pontert jottek es azt el is vittek, lehet volt a dologban egy kis sportdiplomacia is.

Az Olympiakosnak 180 perc alatt egy lesgolt tudtunk csak rugni es kb. ennyi momentumunk volt, az o akaratuk ervenyesult mindket meccsen.

Nem veletlen hogy ez a 2 csapat jatszotta a dontot es nem mi.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (759822)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2 napja 0 0 759822

Az egyértelmű volt a két meccs alapján, hogy az Olympiacos jobb csapat, jobb edzővel. Hiányérzetem nekem is csak az összesített 0-2 után volt, képtelenek voltunk hazai pályán legalább egy komoly helyzetet összehozni, simán megfojtották a játékunkat.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -1 0 759821

Tűpontos.

Pac Creative Commons License 2 napja -1 1 759820

Lásd:

- Drágám, ugye szűk vagyok?

- Hááát....

- Dugd be egy ujjadat. Még egyet. Még egyet. Kezedet. Másik kezedet. Tapsolj.
Nem megy?
Na ugye!

Előzmény: Gyönyörű petesejt (759817)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja 0 0 759819

És akkor itt is: nem, nem baj. Pont leszarom kinek tetszik és kinek nem.

Redhot100 Creative Commons License 2 napja -1 1 759818

Ennyi bőven volt a két csapat között. Kint egy 10 centis les mentette meg őket a góltól. Aztán a 83.percben 3 méterről gyötörtek be egy labdát. Itt rúgtak egy tizenegyest, de nagy Dibusz bravúrokra nem emlékszem. Mi meg görcsben voltunk valóban. A kinti meccs bőven vállalható volt, a hazaiban több is lehetett volna nekünk. Csak azért hoztam fel a témát, mert ment a "beárazták a Fradit" szöveg sok helyen. Igen, ha úgy tetszik beárazták. A későbbi kupagyőztes, aki rommá verte a Villát. Ez még nem a mi szintünk.

Előzmény: webmestar (759816)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja 0 0 759817

Milyen kis ügyesen van felvezetve:-))

Ön elégedett a nemzetközi szerepléssel? És mivel lenne elégedett? Ön szerint elég nemzetközi szinten a költségvetésünk? Mit szólna, ha jönne szponzor, hm? Baj, ha ruszki?:-)))

Előzmény: Pac (759800)
webmestar Creative Commons License 2 napja 0 0 759816

A hosszabbítás végén kerültek hátrányba.

Nem egy teljes meccsen keresztül, hazai pályán nézték félpályáról az ellenfél kapuját.

Az eredmény, amit lehoztunk a görögök ellen, az jó volt, de kicsit úgy éreztem, hogy inkább tartjuk a szűk vereséget, minthogy beleszaladjunk a késbe. És így utólag lehet mutogatni, hogy lám, mi csak 1 gólt kaptunk tőlük mindkét meccsen.

Előzmény: Redhot100 (759812)
Redhot100 Creative Commons License 2 napja -1 1 759815

Tsak a Fradi Creative Commons License 2 napja 0 0 759814

Pont ezért írtam. Itt mindenkinek bármi is az eszébe jut, s rögtön apellál ellene napokon keresztül, oszt lassan megjelenik majd a Lockheed Martin a FIFA szponzorai közt. WHO mintára.

Előzmény: hippie72 (759808)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2 napja 0 0 759813

Igen, a németek viszont hagyományosan nem azok. :-)

Előzmény: Pac (759804)
Redhot100 Creative Commons License 2 napja 0 0 759812

a 250 milliós olaszoknak se nagyon sikerült.

Előzmény: webmestar (759811)
webmestar Creative Commons License 2 napja 0 1 759811

Azért összesítésben 0:2nél illett volna helyzetet összehozni itthon. Legtöbb embernek ezért volt keserű a párharc.

Előzmény: Redhot100 (759809)
Redhot100 Creative Commons License 2 napja 0 1 759810

ja és majdnem elfelejtettem a szinte megmagyarázhatatlant. az EKL-t érő győztes gól szerzője, a sorozat gólkirálya rúgta nekünk a gólokat. ezt a balfaszt.

Redhot100 Creative Commons License 2 napja -1 3 759809

Ettől a szar görög csapattól estünk ki? Kínkeservesen rúgtak egy hatost a premier liga negyedikjének, tegnap meg alig tudták megnyerni a döntőt. Skandalum volt a 2x 1:0 ellenük.

off

Szemtelen vargás fejesgóllal nyert az Olympiakos, nem sajnálom tőlük, és nem azért, mert a Fio lila.