Keresés

Részletes keresés

brady Creative Commons License 2022.08.25 0 0 4351

3-1-re nyertünk, Sinisterra és Klich (2) góljaival. 2-1-nél a Styles 11-est hibázott. Következő ellenfél a sorozatban a Wolves lesz, idegenben.

Előzmény: warr (4350)
warr Creative Commons License 2022.08.24 0 0 4350

Este megkezdjük a ligakupát is otthon a Barnsley ellen.

Sok a sérült, meg ez most amúgy is sokadlagos szerintem.

brady Creative Commons License 2022.08.21 0 0 4349

Nagyon klasszul néz ki a tabella, most kellene lefújni a bajnokságot🙂🙂🙂

warr Creative Commons License 2022.08.21 0 0 4348

Csodálatos eredmény! :)

Most kár igazán a Soton ellen elbukott két pontért, de íyg is harmadik hely jelenleg :P

Jövő szombaton nagyon kemény lesz a Brighton ellen, nagyon masszív kis csapat...

warr Creative Commons License 2022.08.21 0 0 4347

Már 3-0!

Előzmény: brady (4346)
brady Creative Commons License 2022.08.21 0 0 4346

Emberek! 2-0-ra vezetünk a Chelsea ellen!!!!

Még van egy félidő@

brady Creative Commons License 2022.08.16 0 0 4345

2002-ben vertük őket utoljára Woodgate és Milner góljaival.

Istenem, de kiegyeznék most is ezzel az eredménnyel!🙂

Sőt, már a döntetlennek is örülnék.

Pretorious Creative Commons License 2022.08.15 0 0 4344

Az első gólt talán azért adták meg mert Richarlison messze volt a kaputól és nem igazán zavarhatta Mendyt (vagy mert Koulibaly is beleért a labdába), persze ez szubjektív megítélés kérdése még sokadjára visszanézve is. A második gól Kane fejeséből teljesen szabályos volt, persze Romeronak én minimum sárgát adtam volna a hajrángatásért, de ez játékon kívül történt, ettől a Chelsea még kivédekezhette volna a szögletet, Tüchel meg egy hisztis picsa, tökéletes Mourinho utód.

A Chelsea elleni nyeretlenségi széria megszakításához persze többre lesz szükségük mint sima optimizmusra, de nem lehetetlen.

Előzmény: warr (4343)
warr Creative Commons License 2022.08.15 0 0 4343

Azért a Spursnek két teljesen szabálytalan gólt adtak meg, plusz a hajánál fogva lerántásért is elmaradt egy piros.

Amúgy utoljára 20 éve nyertünk a Chelsea ellen :( Azóta hat vereség és két döntetlen, 7-17 a gólarány...

De üssük meg őket, nyilván, én örülnék a legjobban :) Náluk jobban már csak a MU-t rühellem, szerencsére azok totál mélyponton vannak épp :)

Előzmény: Pretorious (4342)
Pretorious Creative Commons License 2022.08.15 0 0 4342

Dehogy is "tuti zakó", a Spurs méregfogát sikerült kihúzniuk azzal hogy a Szon-Kane-Kulusevski kontrákat jól szűrték, de a szögleteknél látszott hogy a védelmük még nincs igazán összeállva. Meg aztán az Everton ellen sem lőttek féltucatot, ez a Mount-Havertz-Sterling trió lehet hogy félelmetes dolgokra képes de ebből eddig nem sokat láttunk :)

Előzmény: warr (4341)
warr Creative Commons License 2022.08.15 0 0 4341

Idegenben általában jó az iksz, de azért 2-0-ról nem feltétlenül illik pontot veszíteni... Főleg hogy a cselszki következik, ami kábé tuti zakó :(

brady Creative Commons License 2022.08.13 0 0 4340

Két Rodrigo góllal 2-0-ra vezettünk a Soton ellen és lelki szemeimmel már láttam, hogy milyen sikeres az idei szezonkezdetünk. Erre az utolsó 18-20 percben sikerült egy pontot otthon tartania a hazaiaknak.

Pretorious Creative Commons License 2022.08.13 0 0 4339

Jó meccs volt, szerintem igazságos döntetlennel. Igaz hogy kétgólos vezetésről, de az első félidőben Llorente kis híján pirosat kapott, abból pedig vereség lett volna. Bamford megint lesérült...

Előzmény: brady (4338)
brady Creative Commons License 2022.08.13 0 0 4338

A múlt heti sikeres rajt után ma 16 órától a Southampton ellen meccselünk a St.Marryben.

brady Creative Commons License 2022.08.07 0 0 4337

Booster és még pár fannal én is néztem együtt meccset, de a hely nevére nem emlékszem. Az még a Blackwell féle Leeds volt talán pont 2005-2006 táján.🙂

Tegnap nagyon fontos volt a győzelem a rajton. Jó párszor visszanéztem és nem vagyok meggyőződve, hogy öngól volt🙂

warr Creative Commons License 2022.08.06 0 0 4336

Köszi. Jó győzelemmel kezdeni a tavalyi gyomorgörcsos hajrához képest, bár most is egy öngól kellett hozzá...

Sok sikert nektek is!

Előzmény: Mun_ (4335)
Mun_ Creative Commons License 2022.08.06 0 0 4335

Azóta nem volt kontakt...

A mai győzelemhez gratulálok! A mai alapján mi semmit sem léptünk előre játékban az elmúlt bajnoki év meglehetősen dermesztő végéhez képest. A második félidő elején nyomtunk ugyan, de elég meddő volt, és azt is inkább csak az tette lehetővé, hogy az első félidőhöz képest eléggé visszavettetek.

Előzmény: warr (4334)
warr Creative Commons License 2022.08.06 0 0 4334

Hehh, a jó öreg Booster, mi van vele? 10-12 éve még fociztunk együtt angol szurkolói tornán :-D

Előzmény: Mun_ (4333)
Mun_ Creative Commons License 2022.08.06 0 0 4333

Sziasztok Leeds szurkolók!

2006 szeptemberében három Leeds fan-nel (köztük az ebben a topikban korábban aktív Boosterrel) együtt néztük a Leeds-Wolves összecsapást egy hetedik kerületi kocsmában. Ez volt az:

Ez ugyan a Champo-ban volt, de év végén a Leeds ment a League One-ba, mi pedig osztályozót játszottunk a PL-ért, de nem jött össze.

Én most is szívesen látnék egy minimális Wolves-győzelmet, de remélem, hogy a bajnokság végén nem lesztek a kiesők között! Bár ehhez nekünk sem árt némi fohász, mert ha az előző bajnokság utolsó tíz fordulójából extrapolálnék, akkor mi lennénk az első számű kieső-jelölt.

Jó meccsnézést (Spíler 2; 15.55)!

Előzmény: brady (4332)
brady Creative Commons License 2022.08.06 0 0 4332

Ma a Wolves ellen kezdjük a bajnoki szezont.

Ki milyen szezonra számít?

Én csodákat nem várok, de remélem a végén ár nem kell izgulni, hogy bent maradunk-e

Őszintén remélem, hogy a távozók ellenére sikerül stabilizálni magunkat a PLben és villant valamit az új edző.

brady Creative Commons License 2022.07.06 0 0 4331

Tyler Adams 2027-ig írt alá. Jesse Marschal az RB Leipzignél ő is dolgozott már együtt.

Nagyon kiváncsi leszek.

warr Creative Commons License 2022.07.04 0 0 4330

Nagy meglepetésre RB csapatokból igazolunk...

brady Creative Commons License 2022.06.29 0 0 4329

Raphinháért a versenyfutást a Chelsea nyeri, viszont az érte és Kalvinért kapott pénzből rendesen meglehet erősíteni a csapatot. Olvasni Gakpo, Camara, de Ketelaere nevét is.  Kristensen, Aaronson és Marc Roca már a miénk. Mit gondoltok?