Keresés

Részletes keresés

kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 5 napja 0 0 423038

Azok a játékosok a sültbolondok akik megeszik Gyokó sérültkacsa vergődéseit.

Figyelem elterelés, az ellenfél koncentrációjának gáncsolása ez, amit jól begyakorolt  már.

Balfékek hogy ilyenkor nem tolják le a pályáról a "szárnyaszegettet".

A "taktika" része nála mikor kicsit szorul a kapca. Nézni, rajongani érte viszont undormány.

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 5 napja 0 0 423037

Más sportból példát hozva gondolom olyan boxmeccset sem láttál még életedben, ahol a rutinos bajnok hagyja a kihívót ütni a levegőt és elfáradni majd a 9-10. menetben emelni a fordulatszámon és kiütni az ellenfelet. Pedig ott egyetlen ütéstől ki lehet feküdni ha hibázol. Ajánlom Floyd Mayweather meccseinek a visszanézését, sokat lehet tanulni erről a taktikáról ott is.

Pont Alcaraznál lehet azt látni, hogy ő sokszor nyélgázon nyomja akkor is, amikor okosabb lenne jobban beosztani az erejét. Nála még lehet a rutintalansággal meg a fiatal életkorral magyarázni, talán egyszer képes lesz ő is jobban beosztani az erejét és a szükséges pillanatokra tartalékolni az erejét.

Előzmény: irreverzibilis (423035)
irreverzibilis Creative Commons License 5 napja -1 0 423036

Ja és nem tudom mennyire jött le,de Djokó nem szokta nyomni a full kretén,álszent nyilatkozatokat és most belengette hogy nem áll ki Rudi ellen...

irreverzibilis Creative Commons License 5 napja -1 0 423035

Van hiba a toronyban, értem én a mérhetetlen gyűlöletet Nole irányába,de ilyen szinten nem lehet hazárdírozva permanensen nyerni. Poénnak jó,de ha ezt komolyan gondoljátok akkor egyrészt soha nem sportoltatok és a szagértés sem való

Előzmény: Nyugdijas_szektor (423033)
dokeee Creative Commons License 5 napja -1 0 423034

Sültbolondok vagytok.

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 5 napja 0 0 423033

Te vagy az agyhalott, pont Djoko taktikai felkészültségét dicsérjük, hogy hagyja az ellenfelét "kiütni" magát, nem pánikol 1-2 elvesztett szett után. Minden bukott szettbe csak annyit tesz, amennyi kell ahhoz, hogy a végjátékra több ereje maradjon és hengereljen.

A sérülés szimulálása pont a rutintalan ellenfelek és a hozzád hasonló egyszerűek számára eljátszott színjáték, hogyha véletlenül nem működne a meccstaktika, akkor legyen mire fogni az elbukott meccset, lehessen ünnepelni, hogy mekkora küzdő sérülten is. Valódi sérülések esetén nem lennének ilyen csodás feltámadások a meccs végén.

Előzmény: dokeee (423025)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 1 423032

Szerintem énis de ha nem emlékeznél akkor újra megírom hogy aluliskolázott büdös paraszt vagy. Amúgy kíváncsiságból beleolvastam miket írsz a többi topikba és mindenhol játszod a nagy megmondó faszagyereket, nyilván annyit értesz azokhoz is mint a teniszhez. Öt perc alatt még nem olvastam annyi ostobaságot mint ami belőled jön, még sötétebb vagy mint gondoltam.

Előzmény: dokeee (423031)
dokeee Creative Commons License 5 napja -1 0 423031

Neked már tegnap megírtam a véleményem.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423029)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 0 423030

És az nem lehet hogy Rúd is altat és majd akkor jön ki belőle az állat amikor kell? Vagy csak Djoko lehet ennyire taktikus a mezőnyben?

Előzmény: Omar Khajjám (423027)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 3 423029

Megnyeri az első szettet majd a másodikban takarékra állítja magát, de az ellenfél van annyira jó hogy ezt már kihasználja és szorosan kiegyenlítsen majd a harmadikat egyszerűen lepiheni hogy erőt gyűjtsön a végjátékra ha szükséges mert van amikor háromban nyer mivel az ellenfél akkora balfasz hogy elütögeti a labdákat és egy szettet se tud nyerni, ilyenkor nyilván elmarad a heroikus küzdelem. Tehát nem direkt veszíti el a szetteket csak nem ad bele mindent hogy az övé legyen, az ötödikben meg már igen mivel az az utolsó és azt muszáj nyernie, nézd már meg hogy játszott a harmadikban majd utána az ötödikben és ott már Cerenduló meg Musetti sem volt olyan friss mint két szettel korábban tehát könnyebb megnyerni a meccset a végén. Ez nem túl bonyolult meccsterv, azt hittem 20 év alatt már sikerült megértened de mivel túl hülye vagy még nem jöttél rá, még Homár is elismerte hogy nem volt tegnap olyan rosszul mint amilyennek kinézett. De amúgy nem fura neked hogy kb az összes meccsen rosszul van és mindet megnyeri? Csak azokon nincs rosszul amiket háromban megnyer.

Eddie Caplan Creative Commons License 5 napja 0 0 423028

Kiesett a párizsi liebling, mehet diétázni. #jabour

Omar Khajjám Creative Commons License 5 napja -1 0 423027

Ja, láttam tegnap este Fritz ellen néhány szettet... ennél sokkal jobban is játszott már.

Előzmény: irreverzibilis (423026)
irreverzibilis Creative Commons License 5 napja -1 0 423026

bibis lábbal jön már a meccsre egy hosszú+éjszakai bioritmust felborító meccs után és elengedi, megtévesztésül,szánt szándékkal 1-2-re szettekben, életszerű

Rudi ellen meglátjuk,de a norvég se remekel ezen a tornán

Előzmény: Nyugdijas_szektor (423016)
dokeee Creative Commons License 5 napja -1 0 423025

Ennyire tényleg nem lehettek ostobák. Simán nyeri az első szettet, aztán elkezd sérülést szimulálni, elbukik kettőt, ezzel kivárja, hogy az ellenfél elfáradjon, majd emel a játékán, és vigyorogva megnyeri a meccset. Eszem-faszom megáll, agyhalott hülyék gyülekezete vagytok.

matuj Creative Commons License 5 napja 0 0 423024

Most láttam olyan statot ki mennyi időt játszott a garroson eddig:zverev a legtöbbet 10perccel van lemaradva Djokovic.Legkevesebbet eddig Sinner játszotta 4órát ver djokora

matuj Creative Commons License 5 napja 0 0 423023

Sinner nem meggyőző az az érzésem első komoly ellenfél elveri akár 3ba is.Ma Dimitrov se lesz könnyű

Előzmény: Rafa18GS (423018)
Omar Khajjám Creative Commons License 5 napja -1 0 423022

A bukik elvesztették az eszüket, azt gondolják, hogy Djoko 2 egymás utáni 5 szettes után nem nyerhet egy jobb salakos ellen.

Előzmény: Rafa18GS (423019)
Eddie Caplan Creative Commons License 5 napja 0 0 423021

Nem túl nézett a női tenisz Párizsban.

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 0 423020

Legalább nem kell várni három szettig mire felmegy a szorzója. Amúgy tegnap még Djoko volt az esélyesebb, még holnapig változhat mire elkezdődik a meccs.

Rafa18GS Creative Commons License 5 napja 0 0 423019

Fogadóirodáknál Ruud az esélyesebb, mi történik itt?

Rafa18GS Creative Commons License 5 napja 0 0 423018

Alcaraz-Sinner lehet a torna meccse.

Előzmény: matuj (423013)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 0 423017

Még tavaly is majdnem elbukott egy szettet amikor úgy játszott mint Nadal, 6-1 6-2 4-1 vagy valami hasonló volt, ott elszállt a fókusza és szettlabdáról nyerte csak a hamadikat, annál biztos hogy szorosabb lesz, minimum négy szettet várok de a végén Alcaraz győzelemmel.

Előzmény: szabopalesz (423015)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 5 napja 0 0 423016

Mégis milyen részletes magyarázatot vársz? Szépen kivárta amíg Cerundolo elfáradt és emelt egyet a játékán, elfelejtette az összes "fáradtságát" és legázolta a végén. 3 nyert szettre menő meccsen ez egy működő meccstaktika, legalább 20x megcsinálta már karrierje során. Én csak azokon mosolygok, akik 2-1-nél is elhitték, hogy van az argentinnek bármilyen keresnivalója. Pont annyit és akkor tudott játszani, amennyit Djoko hagyott neki.

Előre szólok, hogyha Ruud ellen szetthátrányba fog kerülni, akkor sem szabad majd azon csodálkozni, hogy ápoltatni fogja magát.

Előzmény: irreverzibilis (422986)
szabopalesz Creative Commons License 5 napja 0 0 423015

Ráadásul Alcaraznak Tsitsipas a lehető legjobb matchup, simán szétszedi a játékát eddigi meccseiken, meglepő lenne, ha nem sima 3 lenne ma.

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 5 napja 0 1 423014

Zverev miden idők legnagyobb sportolója, még Djokot is felülmúlta mivel ő dupla break hátrányból jött vissza, a szerb csak szimplából és még mindig versenyben van, ez mutatja a nagyságát. Djoko a másik legnagyobb, soha nem szabad őket leírni, már alig várom az elődöntőt, ez lesz minden idők legnagyobb mérkőzése, a győztes pedig elnyeri az egész univerzum legnagyobb játékosa címet de ha még valaki őket is legyőzi a döntőben akkor rá már nem tudom milyen jelzőt fognak találni de Horvát Mariannak már biztosan van egy-két ötlete, talán másik univerzumból jöhetett de ez egyszerű halandó számára már felfoghatatlan lesz.

matuj Creative Commons License 5 napja 0 0 423013

Ez a torna mostmár Alcaraz kezébe van Zverev meg Djoko tegnap végleg elszállt hiába nyertek.

Rafa18GS Creative Commons License 5 napja 0 0 423012

Egy Zverev-Djokovics 5-ik szett érdekes lenne itt. Kb 10:1 a mérlege Szásának 5 szettesekben a Garroson.

Rafa18GS Creative Commons License 5 napja 0 0 423011

Zverev meg Djokovicsot akarja másolni a tornán. Pedig ha elkezdene olyan határozottan fellépni ahogyan a nőkkel szokta hamarabb rövidre zárhatná ezeket a meccseket.

Jimshingle1990 Creative Commons License 6 napja 0 0 423010

Menj és szépen dögölj meg, Prince Fasszopó.

Előzmény: Prince Edmund (423009)
Prince Edmund Creative Commons License 6 napja -2 1 423009

özv. Varró Jánosné Facebook felhasználó:

"Az én No1-om FEDERER! Olyan ember, kinek játéka, emberi mivolta mindenkit elvarázsolt tevékenysége során! Djokovic Most már meg fogja dönteni Federer eredményeit, de oly sok szimpátiát, emberi szeretetet soha nem fog kapni a szúrkolók köréből, mint Roger !!!"