Keresés

Részletes keresés

antenn Creative Commons License 2024.02.22 0 0 58407

Pár futamot szoktak adni náluk kábel TV-n, a többit csak helyi adókon vagy sehol. Azért nem színvonalas, mert anyagilag nem éri meg annyira a csapatoknak, mint a Truck vagy a regionális szériák, ezért van pár élcsapat (közülük is kiemelkedik a Venturini), aztán egy nagy szakadék után gyengécske amatőr istállók. Daytonában a draft összerázza a mezőnyt, de a többi pályán a mezőny 2. fele sok kör hátrányban végez, ha egyáltalán végig bírják.

Ráadásul a nagy csapatok is sokszor több versenyző között osztják meg az üléseket, kevesen neveznek full szezonra, ezért van, hogy a bajnokság is már az elején lefutott.

Előzmény: BASEBALL_FAN (58406)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2024.02.21 0 0 58406

Miért nem szinvonalas? Én még nem láttam ilyet, .  Amerikába adják? (tv)

Előzmény: antenn (58404)
Vass Gábor Creative Commons License 2024.02.21 0 0 58405

Meddig tartott? Cupa széria jó volt?

antenn Creative Commons License 2024.02.20 0 0 58404

Nem adja, de nem is túl színvonalas, tényleg csak megrögzött rajongóknak ajánlom... :-D (Daytonán kívül a többi versenyen kb. 15-20 autó szokott rajthoz állni)

Sikerült végignéznem az Xfinityt hajnalban. :-D Egész jó verseny volt, bár a tavalyi hisztije óta nem bírom Hillt, de azért szép teljesítmény, hogy egymás után 3 daytonai szezonnyitót nyert meg... Suareznek egyik verseny se sikerült, de Dinger és Nemechek is dupla top10-et szereztek! Natalie Decker meg pályafutása során először vezetett versenyt, ráadásul zöld zászlónál (igaz, hogy csak a stratégia miatt, és pár kör múlva így is megelőzte Ellis... de azért érdekes látvány volt)

antenn Creative Commons License 2024.02.20 0 0 58401

Végig is tudtak menni, bár kicsit idejekorán vége lett... Azért örülök, hogy a Hendrick végre visszatért a Victory Lane-be, főleg annyi pole után az elmúlt években :-)

Na, kipróbálom, meg tudom-e még nézni az Xfinityt. Az ARCA még később volt, azon elaludtam, pedig másnap nem is kellett korán kelnem.

toto92 Creative Commons License 2024.02.19 0 0 58398

Xfinity eső miatt eltolva magyar idő szerint kedd hajnal háromra.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2024.02.19 0 0 58397

1984 Daytona 500 from Daytona International Speedway | NASCAR Classic Full Race Replay (youtube.com)  egy kis retró  tök fura hogy ezekbe a nagyon régi közvetitésekbe simán elveszik a képet, ha interjú van. Ma már ilyen nincs, hogy nem a versenyt mutatják.

Vass Gábor Creative Commons License 2024.02.19 0 0 58396

Ja a truck volt. Cupa kurva későn van.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2024.02.19 0 0 58395

Köszi, meg gondolom ha ennyire előre tudható, a helyzini nézőkkel sem akarnak kibabrálni,

Előzmény: toto92 (58389)
getlele Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58394

Ez még mindig a tegnapi truck verseny ismétlése. Hétfőn lesz az Xfinity és a Cup is.

Előzmény: Vass Gábor (58391)
antenn Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58393

Az nekem is feltűnt, szép eredményt hoztak a tűzoltók a bácsival :-D A talladegai eredményükre nem emlékeztem, csak arra, hogy mindig eléggé le voltak maradva a mezőnytől. Meg a korábbi degai győztes Boyd is hozott egy top5-öt az új csapatával.

ARCA-ba már belealudtam, de ott is volt törés-zúzás... Jó, hogy legalább ezeket engedte az időjárás.

Előzmény: toto92 (58379)
antenn Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58392

100 körös a Truck volt, nem azt ismételték? Vagy a tavalyi vagy más régebbi versenyt...

Előzmény: Vass Gábor (58390)
Vass Gábor Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58391

Elrajtoltak gond nélkűl.

Vass Gábor Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58390

Valami volt, 100 körös volt, kb 52-őt biztonsági autó fázis volt.

Előzmény: toto92 (58388)
toto92 Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58389

Nyilván a rangja miatt is, plusz szombat óta esik az eső, egész vasárnapra ilyen időt jósoltak, és legközelebb kb. Houstonban süt a nap úgyhogy nem nagyon volt értelme várni.

Előzmény: BASEBALL_FAN (58386)
toto92 Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58388

Az érdekes ha láttad mert az Xfinity futam holnap lesz.

Előzmény: Vass Gábor (58387)
Vass Gábor Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58387

Xfinity-t láttam eszméletlen big crash-ek voltak.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58386

Igen az aréna4 topikba is irták nem lesz este verseny (itt este), hogy hogy ilyen hamar eldőlt? Eddig kb akkor derült ki mikor jött az élőkép már sokszor, hogy csúszik stb. A Daytona 500 "rangja" miatt?

Előzmény: toto92 (58385)
toto92 Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58385

Nem várnak, már hivatalos.

Előzmény: toto92 (58384)
toto92 Creative Commons License 2024.02.18 0 0 58384

Gondolom a hivatalos bejelentéssel megvárják míg a tévétársaságok elkezdik az élő adást hátha addig történik valami csoda, de itt azt írják hogy nem lesz ma öccá'. Délelőtt néztem radarképet, nem tűnik egy szenzációhajhász clickbait hírnek.

toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58383

Senki sem gondolta volna, de hétfőre halasztották a futamot, magyar idő szerint 17:00-kor lesz a rajt.

toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58382

Nem túl bíztató.

Előzmény: toto92 (58381)
toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58381

Hát... Élőkép alapján tippelve azt mondom hogy lófasz lesz itt, nem verseny :D

toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58380

Ezzel amúgy majdnem beállították az eddigi legjobbjukat (mind Dauzat mint az FDNY Racing), az egy 8. hely Talladegán még 2018-ból.

toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58379

Sancheznek bejött hogy meglépett egy kicsit aztán mire elkaphatták és bedarálhatták volna, megcsinálták mögötte a Big One-t.

Dauzatnak 64 évesen a tűzoltós autóval a káoszlottó a kilencedik helyet dobta a végére... :D

Előzmény: antenn (58376)
toto92 Creative Commons License 2024.02.17 0 0 58378

Ha jól látom, fél órát toltak az Xfinity rajtján, helyi idő szerint ötkor rajtol...na, de:

A steady mist has persisted at Daytona international Speedway just 45 minutes before the new scheduled start time of the United Rentals 300, the opener of the NASCAR Xfinity Series.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!