Keresés

Részletes keresés

Blicckrieg Creative Commons License 2024.02.12 0 0 1894

Na legalább a döntőt leadta egy magyar sportcsatorna. És ez egy nézhető meccs is volt, megérdemelt hazai sikerrel, egészen belelendültek a végére a caretaker szövetségi kapitánnyal.

Előzmény: Marsama (1893)
Marsama Creative Commons License 2024.02.12 0 0 1893

Elefántcsontpart fordítással. Szép volt, fiúk!

Marsama Creative Commons License 2024.02.10 0 0 1892

Az előnyt nem tudták kihasználni, a szétlövésben kikaptak. Mert hogy ez is tizipárbaj, nagyjából nem is kell írni a meccsről, csak az utolsó 7 percről. :D

Marsama Creative Commons License 2024.02.10 0 0 1891

Felkészül a bronzmeccsen Dél-Afrika és Kongó, bár még van fél óra. :D

Előzmény: Blicckrieg (1890)
Blicckrieg Creative Commons License 2024.02.07 0 0 1890

Na megint tizenegyes-párbaj, ezúttal Nigéria és Dél-Afrika között, a döntőbe jutásért

Blicckrieg Creative Commons License 2024.02.04 0 0 1889

Ettől a tegnapi Dél-Afrika-Zöldfoki tizenegyes-párbajtól leolvadt az agyam, habár a nullnullás meccset magát nem néztem (szerencsére). A két csapat összesítve kétszer annyi tizit (6) hagyott ki mint amennyit berugott (3)

Marsama Creative Commons License 2024.02.03 0 0 1888

A zászló majdnem stimmel. De ha Kongó eljutott eddig, hátha őket is megverik.

Előzmény: Blicckrieg (1887)
Blicckrieg Creative Commons License 2024.02.03 0 0 1887

Elefántcsontpart az új Olaszország.

Marsama Creative Commons License 2024.01.31 0 0 1886

Marokkó kizúgott. Eddig tartott a vb-láz?

Marsama Creative Commons License 2024.01.27 0 0 1885

Felső ágon Nigéria-Kamerun, alsón Elefántcsontpart-Szenegál. Egyiptomnak csillaghullások.

Trazom64 Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1882

Két szenegáli aranyérmes Marseille- ből.

Marsama Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1881

Tegnap elképesztő visszajövetellel Kamerun bronzérmes, ma pedig ismét tizipárbajban Szenegál győztes! Salah meg felkészül jövőre is.

Marsama Creative Commons License 2022.01.31 -1 0 1880

Salah szupersztár!

Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1879
Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1878

Afrika Nemzetek Kupája: ,a kameruni stadionban Legalább nyolc ember meghalt és 38-an megsérültek Afrika-kupa labdarúgó-mérkőzés előtti összecsapásban

bbc news

,

Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1877

Ide nemérdemes beteni meccseket, mert senkit nemérdekel,

és kitörölik

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.25 0 0 1876

Átálltak az ANKn a gólgyártásról a piros lapok halmozására. Szenegál-Zöld-foki szigetek 0:2 (piros lapokban a 60. percig) és a kieséses szakasz eddigi meccsein is sok volt a kiállítás.

Milinte, te szemét tippszmixültél?

Előzmény: Marsama (1873)
Marsama Creative Commons License 2022.01.16 0 0 1873

Tunézia hamar lesimázza, végre lehet gólzápor.

Marsama Creative Commons License 2022.01.15 0 0 1872

Salah megmenti Egyiptomot.

Marsama Creative Commons License 2022.01.15 0 0 1871

Talán a kiesési szakasz izgalmasabb lesz. Mondjuk nyerje meg a ma hármat vágó Nigéria.

Előzmény: nemertekafocihoz (1869)
nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.14 0 0 1869

Tegnap Kamerun 4-et lőtt, aztán persze megint 1:0 lett a Burkina Faso - Zöld-foki szgk meccs. Most a 60. percben meg megint 0-0 a Szenegál-Guinea örökrangadó 1 óra után 2 kaput eltaláló lövéssel.

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1867

Most olvasom a Mali-Tunézia meccs bíroi tevékenységeiről szóló cikket. Kész:D lefújja 5 perccel hamarabb, majd kiállít valakit a semmiért és megint hamarabb lefújja a meccset. Jézusom...

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1866

És akkor még egy 1:0 a változatosság kedvért. Tippmixpron néztem az utolsó 20 percet. 10 percig szó szerint sírt a labda olyan szarok voltak. Aztán volt pár nagyobb eefántcsontparti ziccer, de gól egyikből sem lett.

Előzmény: ingersheim (1865)
ingersheim Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1865

Kalap szart ér ez eddig, talán az egyenes kiesésben történik majd valami. Aztán ott meg jönnek az ikszek...

Előzmény: nemertekafocihoz (1864)
nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1864

Nem nagyon rémlik olyan nemzetközi torna, ahol 11 meccs után 11 gól született összesen. Elég siralmas góltermés.