Felső ágon Nigéria-Kamerun, alsón Elefántcsontpart-Szenegál. Egyiptomnak csillaghullások.

21:00 Elefántcsontpart:Guinea-Bissau

Trazom64 Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1882

Két szenegáli aranyérmes Marseille- ből.

Marsama Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1881

Tegnap elképesztő visszajövetellel Kamerun bronzérmes, ma pedig ismét tizipárbajban Szenegál győztes! Salah meg felkészül jövőre is.

Marsama Creative Commons License 2022.01.31 -1 0 1880

Salah szupersztár!

Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1879
Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1878

Afrika Nemzetek Kupája: ,a kameruni stadionban Legalább nyolc ember meghalt és 38-an megsérültek Afrika-kupa labdarúgó-mérkőzés előtti összecsapásban

bbc news

,

Windhook Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1877

Ide nemérdemes beteni meccseket, mert senkit nemérdekel,

és kitörölik

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.25 0 0 1876

Átálltak az ANKn a gólgyártásról a piros lapok halmozására. Szenegál-Zöld-foki szigetek 0:2 (piros lapokban a 60. percig) és a kieséses szakasz eddigi meccsein is sok volt a kiállítás.

Milinte, te szemét tippszmixültél?

Előzmény: Marsama (1873)
Marsama Creative Commons License 2022.01.16 0 0 1873

Tunézia hamar lesimázza, végre lehet gólzápor.

Marsama Creative Commons License 2022.01.15 0 0 1872

Salah megmenti Egyiptomot.

Marsama Creative Commons License 2022.01.15 0 0 1871

Talán a kiesési szakasz izgalmasabb lesz. Mondjuk nyerje meg a ma hármat vágó Nigéria.

Előzmény: nemertekafocihoz (1869)
nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.14 0 0 1869

Tegnap Kamerun 4-et lőtt, aztán persze megint 1:0 lett a Burkina Faso - Zöld-foki szgk meccs. Most a 60. percben meg megint 0-0 a Szenegál-Guinea örökrangadó 1 óra után 2 kaput eltaláló lövéssel.

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1867

Most olvasom a Mali-Tunézia meccs bíroi tevékenységeiről szóló cikket. Kész:D lefújja 5 perccel hamarabb, majd kiállít valakit a semmiért és megint hamarabb lefújja a meccset. Jézusom...

nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1866

És akkor még egy 1:0 a változatosság kedvért. Tippmixpron néztem az utolsó 20 percet. 10 percig szó szerint sírt a labda olyan szarok voltak. Aztán volt pár nagyobb eefántcsontparti ziccer, de gól egyikből sem lett.

Előzmény: ingersheim (1865)
ingersheim Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1865

Kalap szart ér ez eddig, talán az egyenes kiesésben történik majd valami. Aztán ott meg jönnek az ikszek...

Előzmény: nemertekafocihoz (1864)
nemertekafocihoz Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1864

Nem nagyon rémlik olyan nemzetközi torna, ahol 11 meccs után 11 gól született összesen. Elég siralmas góltermés.

ObudaF Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1863

A nyitómeccset lehetett ott látni, a többit nem.

Előzmény: F1mre (1862)
F1mre Creative Commons License 2022.01.12 0 1 1862

Ezt találtam azokra az országokra vonatkozóan, ahol TV csatorna nem közvetíti: ”CAF will stream all matches live with English commentary on its YouTube channel, CAF TV, and cafonline.com.”

Előzmény: Beugeot (1857)
dd20120519 Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1861

persze, mert a nagy játékosok már Franciaország, Németország,Anglia stb színeiben játszanak :)

Előzmény: fidelio-Pyrandus (1858)
pingvink Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1860

9 meccsen 9 gól eddig :) (ebből rögtön három a legelsőn) hát nem tudom, szerintem ennek a kupának kifejezetten jót tett volna ha csak 8 ország van :)

Windhook Creative Commons License 2022.01.12 0 0 1859

Van egy lehetösség a VPN (Virtual private network) ez egy program, de fizetni kell érte

ami kb 90 ország TV lehet nézni attolfüg (nekem ez van)

de foci live stream is elég sok  van (google)

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1858

Mélyen egyetértek a régebbi értékelésekkel: zuhanó színvonal.

Beugeot Creative Commons License 2022.01.11 0 0 1857

Sziasztok,

Hol lehet nézni a meccseket?

Streamek között is kerestem már, eddig sikertelenül.

Jesper Olsen Creative Commons License 2021.12.15 0 0 1856

Vajon melyik tévé adja majd a 2022-es ANK-meccseket? (Tartok tőle, hogy nem láthatom, bár mostanában a torna színvonala lefelé tendál.)

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.22 0 0 1854

Senegal v Algeria Highlights - Total AFCON 2019 - FINAL

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.22 -1 0 1853

Sajnos egyet kell értenem, teljesen minősíthetetlen volt ez az egész Afrika-torna, a döntő meg semleges nézőként egyenesen kínszenvedés volt, lényegében a nézhetetlen kategória...:-(

Most már látom, hogy egyáltalán nem a véletlen műve, hogy a tavalyi VB-n az 5 afrikai csapatból egy sem jutott tovább a csoportkörből.

Előzmény: Omega12 (1848)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.21 0 0 1852

Algéria nyerte az Afrika-kupát

Én örülök az algériai sikernek! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.20 -1 1 1851

Megnéztem ezt a döntőt. Hát... Egyetlen gondolat jár azóta is a fejemben, mégpedig az, hogy Mészöly Kálmánnak teljesen igaza volt anno! 😂😂😂

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!