Laci-papi Creative Commons License 2024.04.28 0 0 261358

Pellumbi-tól miért is vagy elájulva?

3 bajnokin lépett pályára (mind 90 perc) mindegyiken kaptunk gólt összesen 5-t. (Dió itthon 2-2; FTC itthon 1-2; Fehérvár idegenben 0-1)

Játszott előtte két felkészülésin 90 perceket az edzőtáborban kaptunk 7 gólt-(Craiova 3-3, Ljubljana 0-4)

és az FTC ellen itthon a kupa meccsen 8 percet majd sérülés miatt lecserélték (február 28-án) azóta nincs.

Mikor tett hozzá annyit amitől szerinted ennyire megszolgálta a vétel árát.

Kocsis szerinted mikor bizonyíthatott volna? Fehérvár ellen (0-1) 33 perc; Puskás ellen (1-0) 23 perc; ZTE ellen (5-1) 17 perc; és a KTE ellen (1-0) 29 perc. Összesen: 4 mérközés 92 perc. Ezeken a hazai meccseken mind nyertünk csak Fehérváron kaptunk ki mikor egyáltalán pályán volt.

Én nem tudom megítélni ennyiből a játékát és azt, hogy kezdi-e megszolgálni az árát.

A Fradi elleni kupa meccsen nem volt kezdő, sőt csereként sem szerepel a jegyzőkönyvben, így utólag nem értem, hogyan rúghatott büntetőt a továbbjutásért? Sajnos kihagyta. Ezért írod, hogy haszontalan játékos? Mi alapján?

Előzmény: vöröscsillagtszelnök (261354)