fulees Creative Commons License 2024.05.11 0 2 5020

Ma a csajok, egy jó hangulatú meccsen, hozták a kötelezőt, Mislenyben (21-37). A meccs előtt a hazaiak, mindenkit megleptek azzal, hogy felköszöntötték a három (leendő) olimpikonunkat, egy szál virággal! A lányok meg is lepődtek rajta rendesen! Nemes gesztus volt ez tőlük, ami manapság megsüvegelendő!

Nagyon nem akaródzott elindulni a meccs sehogyan sem részünkről. Az első 20 percben naggyá tettük az ellenfél kapusát, mert hét 100%-os ziccert és két hetest akartunk keresztül lőni rajta. Elinor ma sem volt (szakmai okokból) a keretbe nevezve -a helyén Dorina játszott- és Szasza sem volt (sérülés miatt). Micike (a mi, kis atomóránk) a legutóbbi 28 lövéséből csak egyet(!) rontott (Ninja második hetesét -ami kimaradt- véletlenül hozzá írták)!! Ez 96,4 %-os helyzetkihasználás (ami brutális szám). Akit még megdicsérnék, az akadémistánk Csenge, aki ma jól játszott (elől és hátul is) a második félidőben. Grétivel ma, csak emberhátrányban voltunk, ha fent volt a pályán. Nagyon rossz volt. A kapusaink sem igazán fogtak ki jó napot, főleg Cathy...